Odczynniki

ikona

Dzięki podpisanym umowom dystrybucyjnym z takimi firmami jak Rieke Metals, Pfaltz&Bauer oraz LobaChemie oferujemy Państwu szereg odczynników chemicznych oraz surowców chemicznych nie dostępnych do tej pory w Polsce w ilościach laboratoryjnych oraz pakowanych "in-bulk".

 

LOBA CHEMIE

Z przyjemnością informujemy, że firma Devmatech jako dystrybutor na Polskę firmy Loba Chemie - producenta m.in. odczynników do zastosowań chemicznych i biologicznych wprowadziła do swojej oferty szereg nowych odczynników do użytku laboratoryjnego oraz pakowanych „in bulk” wykorzystywanych, jako surowce w produkcji. Wszystkie oferowane odczynniki charakteryzują się bardzo wysoką jakością, a zarazem bardzo konkurencyjną ceną. Firma Loba Chemie jest obecna na światowych rynkach od prawie 40 lat ciągle rozwijając swoją linię produktową. W chwili obecnej posiada prawie 5.000 pozycji.

 

Od teraz odczynniki firmy Loba Chemie dostępne także na rynku polskim!

 

Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktowania się z zespołem Devmatech. info@devmatech.pl

 

Wszystkie odczynniki dostępne w ilościach laboratoryjnych oraz tonażowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na odczynniki chemiczne w poniższym katalogu

 

LOBACHEMIE KATALOG

 

 

Kilka słów o firmie:

Firma Loba Chemie, założona w 1974 roku, jest globalnym dostawcą wysokiej jakości odczynników chemicznych i urządzeń laboratoryjnych. Wszystkie zakłady Loba Chemie posiadają wdrożone systemy jakości ISO 9001:2000 oraz GMP, które są systematycznie weryfikowane przez akredytowanych audytorów zewnętrznych. Dzięki wdrożonym i kontrolowanym systemom jakości, Loba Chemie oferuje wysoką jakość produktów i usług, bezpieczeństwo oraz rzetelność działań.
Jedna z największych wytwórni Loba Chemie, została zbudowana zgodnie z zaleceniami HAZMAT. Na 4 500 m2 jednostki funkcjonuje  12 stref o podwyższonej czystości do pakowania odczynników stałych i płynnych. Produkty są analizowane w nowocześnie wyposażonych Laboratoriach Kontroli Jakości, które zapewniają stałą jakość wszystkich dostarczanych chemikaliów.
Loba Chemie posiada przedstawicielstwa w 85 krajach i dzięki bogatej ofercie produktów i usług skutecznie zdobywa zaufanie klientów na całym świecie. Wszystkie produkty są pakowane zgodnie z międzynarodowymi standardami, co umożliwia ich bezpieczny transport drogą morską lotniczą oraz lądową.
Zapraszamy do współpracy!

 


 

Pfaltz&Bauer

Misją firmy Pfaltz&Bauer zlokalizowanej na terenie Stanów Zjednoczonych jest produkcja szeregu niedostępnych u innych producentów odczynników chemicznych, które z uwagi na swoją secyficzność należą do czesto poszukiwanych przez poszczególnych odbiorców. Odczynniki chemiczne produkowane przez Pfaltz&Bauer kierowane są zarówno do odbiorców prowadzących badania naukowe, jak również do przemysłu wykorzytującego oferowane reagenty jako surowce w procesach produkcyjnych. Wszystkie dostępne reagenty oferujemy w ilościach miligramowych oraz tonażowych.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i do kontaktu z zespołem Devmatech info@devmatech.pl

Pfaltz&Bauer_KATALOG

 

Rieke Metals

Firma Rieke Metals jest producentem od 1991r wielu specyficznych zwiazków chemicznych skierowanych w szczególności do środowiska naukowego. Głównymi produktami są związki oparte na metalach grupy głównej, w tym wysokoreaktywne metale, związki Gringnarda oraz szereg związków heterocyklicznych bedących podstawą do prowadzenia współczesnych badań naukowych. Dzięki umowie dystrybucyjnej firma Devmatech oferuje Państwu blisko 9500 reagentów niedostępnych u innych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie producenta Rieke Metals oraz do kontaktowania się z zespołem Devmatech info@devmatech.pl.

 

 

Synteza na zlecenie (custom synthesis)

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę syntez szerokiej gamy organicznych związków chemicznych wykonywanych na zlecenie klienta. W tym zakresie współpracujemy z nowoczesnymi polskimi firmami oraz ośrodkami naukowymi zapewniając możliwość wykonania praktycznie każdej syntezy. Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą włączając w to również zaplecze analityczne.


Zapraszamy Państwa do współpracy, jeśli:
- poszukujecie Państwo surowców nietypowych lub o ograniczonej dostępności komercyjnej;
- chcielibyście Państwo obniżyć koszty jednostkowe zakupu surowców;
- chcielibyście Państwo zwiększyć wydajność istniejących procesów lub opracować i zoptymalizować · nowy;


Po wstępnych rozmowach przeprowadzamy rozeznanie patentowe, przegląd literaturowy oraz opracowujemy plan wdrożenia nowej syntezy na podstawie, czego kalkulujemy dla Państwa ofertę cenową. Po akceptacji oferty oraz złożeniu zamówienia realizujemy projekt zgodnie z przyjętym harmonogramem.


Nasza oferta skierowania jest w szczególności do przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz kosmetycznego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:
- katalizatory
- barwniki
- aromaty (na przykład składniki piżma)
- surowce do produkcji kosmetyków
- inne trudno dostepne substancje

Rodzaj, ilość oraz stopień czystości dostarczanych odczynników ustalany jest indywidualnie zgodnie z wymaganiami użytkownika końcowego. Zapewniamy wysoką jakość wytwarzanych odczynników, regularne dostawy oraz konkurencyjne ceny.

Jeśli nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy szczegółową propozycję współpracy.

Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy: